O nás

Olga

Jmenuji se Olga a je mi ctí vás uvítat u nás v salónu Magický dotek, který jsem založila v roce 2012.

Kontakt s příchozím je pro mne velmi individuální osobitou záležitostí. Masáže jsem si zamilovala již před mnoha lety a 7 let se věnuji profesně také tantra masážím. Každá masáž, je premiéra, byť se vrátí klient opakovaně.

Záleží na mnoha okolnostech, které dopomáhají utvořit vždy nový jedinečný prožitek.

Osobní přístup mám ke stálým klientům. Můžeme si společně uvědomit zrání, prohlubující se vnímání specifik jak tělesných, tak duševních (duchovních) rovin masírovaného.

Mám-li ohodnotit svůj dotek, myslím, že je především přítomný, opečovávající, mateřský… Střídají se pevnější a jemnější stisky, dynamika s pomalostí, oživení s klidem … mojí citlivost vůči tělu prohloubila praxe. 


Aziz

Jmenuji se Chetan Aziz.

Tantrická masáž je pro mne krásná a kreativní forma vědomého doteku, který aktivuje životní energii. Tento oslavný rituál, pokud je prováděn vědomě, láskyplně, s úctou, v bezpečném a důvěrném prostředí, dovoluje Vaší energii proudit jejími vlastními cestami - tok řeky se navrací do svého původního a jediného správného koryta.

Mám zkušenost, že probuzená energie vedená moudrostí Vašeho těla, vždy následuje aktuální potřebu a nikdy se přesně nedá říct, jaký bude mít proces výsledek. Vždy je to ale směrem k přirozenému stavu našeho bytí a nikdy se nestane nic, na co by jste nebyli připraveni. Někdy může dojít k hlubokým meditačním ponorům, jindy k radostným extatickým stavům nebo prostě "jen" k totálnímu uvolnění. Mohou se také uvolňovat bloky v energetickém systému, "vyplavovat" se staré informace uložené v buněčné paměti těla. Následkem toho může klient/ka například znovu prožít a nechat odejít dávno zapomenuté/zasunuté emoce. Pocity po, které mohou přetrvávat různě dlouho, by se daly popsat jako: energetizující, oživující, vyživující... Dochází k většímu sebe uvědomění/ukotvení v těle a zvýšení citlivosti. Pokud se masáž za nějaký čas opakuje, může každý další "ponor" být hlubší a mít větší až transformativní účinek.

A je ještě jeden aspekt, který je pro mě možná ze všech úplně nejdůležitější a který TM přesahuje, a tím je léčení vztahu mezi Ženou a Mužem. Stále se učím jak mohu jako muž přistoupit k ženě v pokoře, úctě a respektu, pečovat o ni a vytvářet bezpečný prostor. A někdy se stane, že Bohyně překročí svá údolí stínů, otevře se a odevzdá se v naprosté důvěře a rozkvete tak naplno do své jedinečné krásy - stavu totálního ANO. V takových momentech již není dávající a přijímající, energie plyne, naplňuje, vyživuje bezvýhradně, hranice mizí a srdce jsou naplněná vděkem. Děkuji.


Martin

Jmenuji se Martin.

Masáž je pro mě formou důvěrného rozhovoru. Vnímám aktuální rozpoložení mého partnera a vciťuji se do jeho tužeb. Cítí se zavalený každodenními povinnostmi a touží po kreativní hravosti? Nebo naopak přichází po uběhaném dni a touží jen po klidném spočinutí mimo čas a prostor? Třeba jen dlouho nikdo neuctil ženu či muže, která/ý žije v těle mého partnera. A tak poslouchám co mi říkají jeho oči, ústa, tělo. Pak odpovídám lehkým pobídnutím do hry či ke spočinutí a znovu se zaposlouchám do odpovědi, která přichází. Nakonec prodleva mezi pobídkou a odpovědí mizí a zůstává jen harmonické plynutí. Stav, který zažívám během výcviku s Alanem Lowenem. Dávám svou plnou pozornost a empatií vytvařím bezpečný prostor, do kterého se může můj partner v rozhovoru postupně uvolňovat a zažívat sebe v čím dál větší celistvosti.

Přál bych si, aby tuto zkušenost mohl zakoušet každý člověk a chci ji zprostředkovat i Vám, jak nejlépe dokáži.