Blog

Chci se s vámi podělit o Antonína Baudyše

24.03.2017

Milí lidičkové, chci se s vámi podělit o Antonína Baudyše. Léta ho mám v přátelích a celý ten čas ho občas pozoruji!

Teda neee Tondu samotného, ale jeho příspěvky a videa. A vždy jsem chtěla jeho horoskop. No, ale nešlo to. A najednou šup a mám ho! Toníka má krásná Kristýna, ja jen konzultaci s ním.

No ale k jádru pudla (to je hrozný příměr - pudl má nějaké jádro??)

Přátelé, chtěla jsem říct, že HOROSKOP na mou osobu od T.B. sedl a já s ním na zadek... a to doslova!! Dostala jsem mimo trefného rozboru i mnohá doporučení a v něm je i cvik, kde přímo sedím na zadku, aby se cosi dělo. A také mám doporučené různé "chlapské" aktivity, abych byla silná. Protože jsem příliš ženská a potřebuji být ve svém žití i mužská (tedy umět se za sebe postavit a tak), aby mi bylo lépe.

Nechtěla jsem to moc okecávat, ale musím říct, že to byl opravdu s Toníkem supr dupr strávený čas a užitek do života! Nevíte někdo o judo oddílu v Pze i pro ženy??

Studnice radosti - náš vztah

12.10.2016

Pokud je žena moudrá a "myslí srdcem" a muž má otevřenou mysl i cit, jejich vztah je velmi harmonický a podporující. 
Pokud se zosobňujeme a filtrujeme realitu jenom skrze racionální úvahu a 5 smyslů, vztah a život začne být peklem. 

Jsme VÍC, mnohem víc, než si dokážeme představit a klíč leží v našem ZPŮSOBU uvažování a následném konání - říká se tomu VŠÍMAVOST nebo VĚDOMÍ! A to souvisí s naším SEBEPOZOROVÁNÍM, SEBEŘÍZENÍM, SEBEHODNOTOU.
Na tomto obrázku je patrné, že se ti dva milují. Asi začátek ... :-), ale tento obraz MŮŽEME mít celý život! Pokud VÍME jak. 

Jsme cíleně odřezáváni od růstu ve vztahu. Společnost nás nutí dobývat víc a víc cosi VNĚ.... a potom kolotoč kolem dětí a nároky a výdaje... Muži jsou vyčerpaní, ženy nespokojené. Ztratilo se pouto, které bylo na začátku a které mělo sílit a místo toho začalo slábnout..

 To pouto udržovalo a zesilovalo sexuální spojení, které nějak přestalo fungovat, přestalo být tím, čím na začátku vztahu... Co s tím?

Cítím a vidím v práci s lidmi, že se začínají HODNOTY měnit!!! Že to lidi začíná zajímat a chtějí s tím něco udělat ....
Zaplať Bůh! Souvisí to velmi s VĚDOMÍM s uvědomováním si toho, co nás SKUTEČNĚ činí šťastnými do hloubi a trvale. Ve vztahu s tím, s kým se naše životy zkřížily a my cítili touhu, že s tímto člověkem chceme projít dobrým i zlým až na samý konec...Třeba ano a nebo ne, ale potom se lidé rozejdou jako přátelé a ne jako bojovníci. .. Vrátím se k hodnotám.

Začínáme vidět, že kabelky, kožichy a vůbec přeplněné skříně (obvláště u žen), drahé věci do bytu, velké televize a předražená auta, jsou sice fajn na oko, pro ego, ale klid do duše ne a ne přinést. Viděli jste film Válka Rouseových? Nevěděli už coby.... krásných krámů byl byt plný .... A...? Nebyli naplnění zevnitř. 


MILUJI, KDYŽ ODE MNE ODEJDE ŽENA, MUŽ, PÁR a já vidím, jak nasycení svou vlastní silou, pomocí doteku, JAK SE PRO NĚ OTEVŘELA NOVÁ MOŽNOST - NOVÁ CESTA KE KULTIVACI A PROHLOUBENÍ JEJICH SEXUALITY. Je velmi povzbudivé vnímat, ŽE JIM TO ZAMOTALO HLAVU A JDOU NA TO... :-D. Jdou na léčení vlastního partnerství.
Věřte nebo ne, ale TAM je ZDROJ, tam je OHROMNÁ SKRYTÁ SÍLA, jež může muže a ženu, potažmo lidstvo povznést nad úroveň zvířatek, kteří se pohlavně spojují pouze za účelem rozmnožení. My lidé to už dávno povznesli dál o mechanické posuny sem-tam o vícerychlostní tření pohlaví a dali tím vzniknoutl dalšímu účinku a to - orgasmu! Té několika vteřinové slasti, která je tak prchající a nezastavitelná a pak...? Pak nic.... muž se otočí a žena by teprve chtěla obvykle pokračovat!

 - Vím, trošku přeháním, ale věřte či ne, dost lidí to tak skutečně žije. A má to další různé nuance... O nich třeba příště.

Mám velkou radost, že mohu poskytovat informace, které mají hlavu a patu a hlavně, jsou lehce uchopitelné a použitelné, co s tím, co  pak a jak s tím naložit. ;-) Ve své praxei cítím velké zadostiučinění, že toto MOHU A MUSÍM PŘEDÁVAT. Moje cesta teprve začíná..... :-)))!

Magický či vědomý dotek má svá specifika

28.10.2015

Dotek, kterému říkám MAGICKÝ či VĚDOMÝ má svá specifika. Je blahodárný na zdravotní stav jedince a prohlubuje propojenost mezi mužem a ženou. Je to proces, kterému se říká senzitivní (tantrická) masáž a je jakousi přípravou těla, aby došlo k sexuálnímu spojení dvou lidí na hlubší úrovni, než jsme pudově zvyklí. Je to stav prožívání své sexuality v jiném kontextu. K tomu je nutná znalost několika informací, kdy není žádné JÁ, žádná kontrola, žádný cíl, jen se noříme a necháváme vše plynout, v důsledku jsme jen pozorovateli řeči našich těl. Přichází blažený pocit,  který můžeme prožívat i v přírodě, kdy se necháme pohltit danou chvílí (západem či východem slunce, pohledem na urostlý strom či voňavou květinu).

Celé toto umění doteku směřuje k tomu, aby žena probudila touhu k oddávání se muži a ochotě obnovit sexuální spojení. Zkusit vykročit jinou cestou, než obvyklou, jde ve všech oblastech života, pokud nám přestanou sloužit a spíše nám škodí. Vyjimkou není ani sexuální. Jestli muž čeká, že u nahodilého sexu nebo mileneckého vztahu dojde k výše zmíněným stavům u ženy, tak se mýlí. Sexualita u ženy není jen o samotném aktu, ale o celkové pozornosti muže v průběhu celého dne. Žena k tomu nutně potřebuje cítit, že je pro něho ta jediná a jedinečná a v tom potřebuje utvrzovat, to je sexuální vzrušení na psychické úrovni, potom se teprve prolne do té fyzické roviny, čemuž říkáme sexuální nebo milostný akt. A žena skrze své tělo, které doslova tryská energií lásky, nechá muže vstoupit a touto energií naplní i jeho. V nahodilém sexu nebo mileneckém, nelze ženě tento psychologický aspekt poskytnout a proto nikdy nemůže dojít k plnému oddání se a prohlubování energie mezi dvěma jedinci. Tento způsob milování potřebuje čas a zrání. Proto je k němu nutný stálý pratrner/ka. Vše se v životě děje krok po kroku. Od MŠ po VŠ, od dětství ke stáří, mezistupně nelze přeskočit. To platí i o vědomém sexuálním prožívání. Ale o milování z jiné úrovně třeba až někdy jindy.

Pro dnes si udělejte jedno cvičení - dotkněte se jak nejlépe umíte, v plné bdělosti, svých příslušníků rodiny. Pohlaďte dítě po vlasech, položte otci (tchánovi) ruku na rameno a pohlaďte ho po paži dolů, obejměte maminku (i své ženy či svého muže), polibte v objetí svého partnera… Dívejte a prociťujte jejich reakce - všimňte si jich. Budu ráda, když mi napíšete! 

Magický dotek neboli vědomý dotek spojuje láskou

22.10.2015

Ano, jsem o tom přesvědčená. Díky své letité praxi dotýkání se lidí v profesi masérka/lektorka/terapeutka mám tuto zkušenost. Způsob doteku, který předávám v masáži nebo v její výuce, otevírá lidské tělo do citlivosti, klidu, radosti, uvědomění a lásky.

Jsem prostředníkem a mé ruce nástrojem, aby člověk - přijímající dotek, dosáhl stavu, kdy cítí, jak energie jiskří v každé buňce, proudí v každé tělesné části a nakonec se celé tělo ponoří do zdroje své energie, z níž jsme všichni stvořeni. Pomocí doteku, který má pár zásad a principů (proto ho nazývám magický nebo vědomý) lze objevovat nové pocity a dosahovat nových naplňujících stavů. Ovšem někdy je nutné se dostat přes vrstvy neviditelných nánosů až k této podstatě, která v latentním stavu dřímá neprobuzená, bohužel u někoho i celý život. Je to náš vlastní zdroj energie, oživující princip.

Fyzický dotek je jednou z primárních potřeb člověka

V jakémsi hlubokém tělesném doteku, zpravidla lásky jsme byli počati ...

Při porodu nás opět doprovázel dotek a dotekem jsme přišli na svět. Nebyl vždy příjemný - myslím, že studené kovové kleště někdy i stisk rukou zdravotníků po blahodárném životě prenatálního období v plodové vodě už může být základem pro traumatizuící postoj k doteku a ten může jedince doprovázet celý život.

Setkala jsem se s lidmi, kteří dotek odmítají, je jim nepříjemný, necítí ho… Tito lidé navenek působí jako každý jiný, ale právě uvolnění se a přijetí doteku jim nejde. V každém případě to není přirozené a zdravé nemít rád dotek, protože je to mocný terapeutický nástroj. A příčina nechuti cítit dotek je v dětství a hromadění nepříjemných zážitků z doteku člověka uzavírá stále víc. Toto uzavření mívají spíše ženy.

Dotýkání nemusí být nutně prováděno odborníkem ať už na senzitivní masáž nebo jinou dotekovou techniku, můžeme si ho předávat se svými partnery doma. A to je primárním cílem mé práce.  Naučit zájemce se SPRÁVNĚ dotýkat. Muži žen a ženy mužů. Tak, abychom se vzájemně přiváděli do stavů, kdy cítíme sebe a jsme napojeni na své tělo - nitro - duši. Tak mocný nástroj držíme na konci svých paží - ve svých dlaních a prstech.

Protože na mé masáže chodí 90% mužů, dovolím si říci, že vím, co potřebuje muž, k tomu, aby se jeho tělo odpojilo od kontroly hlavy a vstoupilo do toku energie, která je léčivá a která zaplaví svým tokem každou část jeho tělesnosti a on se tak mohl občerstvit stavem, který je mnohdy popisován slovy údivu: “Co to bylo, kde jsem to byl…?” Když muž, naskočí do této energetické vlny, zpravidla je mu v ní tak dobře, že nechce proces ukončit - a po celém prožitku se diví, kolik času v něm strávil, nechápe. Ano, tělo vstoupilo do bezčasovosti.

A také mám kolem sebe spoustu žen - kamarádek, kolegyň, klientek a i já sama jsem žena, vím tedy, co potřebuje žena. Respektive, ženské tělo. Prvořadé je, nasytit ženu celotělově dotekem. Je to zcela odlišné od toho, co potřebuje mužské tělo a protože to většina lidí neví, “naskočily” ženy do mužského prožívání sexuality a vlastně mužského přístupu k vlastnímu tělu. A je jen otázkou času, než se zcela pozbudou chuť k milostnému aktu.

Na to, aby vztah mohl nabývat na pevnosti a lásce vidím jako silné pojítko právě vědomý dotek - neříkám, že zachrání vše, ale pokud bude aplikován, vzrůstá naděje nejen na udržení pouta mezi partnery, ale na růst společné propojenosti, lásky, na “posloužení” druhému pro změněný stav prožívání sebe sama, jež otevře uzavřenou bránu vlastního energetického zdroje..

Ve vztazích je mnoho nepochopení, bolesti, odtažitosti. Partneři se dostanou do jakéhosi bludného kruhu - práce, děti, domácnost…, místo radosti, prožívají starosti a únik do relaxace hledají v koníčcích, ve sportu, v alkoholu nebo horších  závislostech, kdy se odpojí  alespoň na chvíli z mentálního kolotoče plynoucího z povinností na chod rodiny.

Mnoho mužů není spokojeno se sexuálním životem a hledají...

03.09.2015

Mnoho mužů není spokojeno se sexuálním životem a hledají... Ať už mají dlouhodobý vztah, či nemají žádný..., muži, to mají prostě se sexualitou a jejím vybitím a potřebami JINAK, než ženy.

A tak hledají....hledají, co s tím, jak zužitkovat tuto energii, která se dere z jejich těl a potřebuje ven z místa, které je ohromným zdrojem síly, tvořivosti, energie. To místo je tam dole, kde je, dá se říci, náš střed.

Hledají všemožně ... častým únikem je sport, fyzická práce a nebo, prostě sexuální služby... 

Nikdo, když jsme vyrůstali, nám neřekl možnosti využití této potence. 

Za dobu své osmileté praxe jsem měla stovky klientů... muži jsou prostě lovci, prapředkové nechali hluboký genetický otisk. 

Klasické služby "společnic" jim často nevyhovují, stejně tak erotická masáž - obojí má společného jmenovatele - neosobní přístup.

Něco jako "šup šup a další prosím....". 

Kvalitu prožitku, nenahradí ani krásná tvář a tělo mladé slečny. Cosi tam chybí, cosi je nenaplněno a pak zůstává pachuť z prožitého ...

A jde se hledat jinam...

Co takhle tantrická masáž?

Příslib něčeho nepoznaného, tolik se o ní mluví, píše....

Ou - a co popisy na mnoha webech, jež tuto lákavou masáž nabízí? Super, vypadá to jako erotická masáž, jen to působí jinak -  lidštěji a prostředí bývají vymazlená. Často krásné masérky velmi podobné společnicím.. intimní masáž - JO!

A co si pod ní představit? No, prostě to, co chci a když ne, nějak to zkoulím s tou ženou, aby TO bylo TO, co chci... to, co CHCI já. 

A rázem se z některých tantrických masérek stávají erotické... Nastává mezi zájemci zmatek, jaký je vlastně rozdíl mezi tantrou a erotikou, vždyť ta žena udělá, co chci já, takže prostě je to erotická masáž... Některé to udělají jen tak, jiné za příplatek... za větší příplatek lze mnohdy mít i sex s masérkou.

Roky mě tento fakt vytáčel, cítila jsem bezmoc z nepochopení. Ne tolik klientů, ale žen (i mužů), jež tantra masáž předávají.  

Měla jsem tendenci to napravovat - obecně, než mi došlo, že je to jen a jen o mně. Že v každém oboru jsou ti, kdo dělají svou práci pro obohacení lidí a následně příjde odměna a pak ti, jež dělají práci především, pro obohacení sebe a neudržují postupy, pravidla a celkový obsah, tudíž i konečný výsledek... a křiví tím povědomí o PROŽITKU z tantrické masáže. Občas pochybuji i o tom, jestli vůbec takzvané masérky a maséři to správné povědomí mají sami...

Kdo se v tom má ale vyznat? Kde najít správně provedenou tantrickou masáž? Je nutno, v přehršli nabídek trochu pátrat... Internet je plný všemožných informací a také hledáme ty, které s námi souzní.

Možná se nebát vzít telefon a pobavit se s hlasem na druhém konci a trochu víc pokládat otázky a z odpovědí vyselektovat odbornost a profesionalitu člověka, jež masáž vykoná.

Mám radost, když mi klient řekne po masáži, že se  potkal se svým vlastním zdrojem energie, že toto hledal, že toto zatím nikde nedostal, že jsem kultivovaná, že mám citlivý dotek, že vím, o čem mluvím, že opravdu dostane, co říkám, že ukáži a provedu prožitkem, který je víc, než vzrušení a vyvrcholení. To, že i muži ukápne slza, jak se uvolní emoce, či vděk za to, co se děje s jeho pocity, které bývají mnohdy nové, byť je muž či žena středního věku.

To je hlavní, co mne na mé práci baví a směruje.

Potom není v této profesi důležitý věk masérky, proporce těla, tvář modelky, ale jakési vyzařování, které klienta, jež hledá více, než povrchnost, přitáhne a on zavolá a přijde.

Hodně štěstí ve výběru pro svůj prožitek a posun v sexuálním životě.

S láskou Olga

Film TANTRA, režie Benjamin Tuček

15.01.2015

Chcete lépe poznat sami sebe? Toužíte prohloubit vztah se svým partnerem? Přestože sexuální revoluce dávno proběhla, sex často provozujeme ve tmě a při rozhovorech o něm cítíme stud. Pornografie je téměř všudypřítomná, ale milování a vášeň stále zůstávají tabu. Stovky českých žen a mužů se rozhodly posunout hranice vnímání svého těla prostřednictvím tantry. Dokument nahlíží do světa tantrických seminářů vedených zkušenými lektory Johnem Hawkenem a Alanem Lowenem. Film v necenzurované verzi přináší intimní výpovědi lidí, kterým tantra změnila život. A ukazuje sex tak, jak nejsme běžně zvyklí.

Sexuální svoboda - 1. část

09.06.2014

Na Západě je pojem "Sexuální svoboda" spojen s představou sexuálního vyžití s mnoha partnery, tedy promiskuitou. Tato svoboda se projevila s příchodem antikoncepce před několika desetiletími. Zbourala zábrany a způsobila, že se začal sex provozovat v nižším věku.

Tantra ukazuje pojetí sexuální svobody zcela jiné. Tato svoboda spočívá v objevení jednoty a v radosti sdílené s partnerem ve vyrovnaném a trvalém vztahu.

Sex nese velkou sílu, má mocnou spirituální rovinu. Má být aktem odevzdání, obdivu a hluboké intimity. Tohoto lze dosáhnout  v nejpevnějším svazku muže a ženy.

Probuzením a transformací tělesné sexuální touhy lze aktivovat, rozvinout a pochopit spiritualitu, která se za tím skrývá. Všechny lidské bytosti instinktivně touží po sjednocení, splynutí a sexuální akt je skvělým nástrojem. Jen ho umět cíleně využít jinak, než jsme navyklí.

Nevíte, jak na to?

Čím začít s tímto objevováním? Přihlaste se na výuku k nám, do ŠKOLY DOTEKU a já Vás individuálně provedu. Nebo přijďte na masáž i před ní se dozvíte cenné informace.

Proč ženy odmítají sex

17.05.2014

možná to není váš případ, ale já nyní mám na mysli ty ženy, které ho OPRAVDU odmítají. Ať už si to přiznávají nebo ne. A je to opravdu zarážející množství žen. Píši dnes o ženách, které jsou v delším vztahu - resp. v takovém, kde již vášeň a touha, (zpravidla průvodci zamilovanosti), opadly... , kde již vnitřním motorem není početí potomka. Píši spíše o ženách, kde je jakási nechuť k pravidelnému milostnému aktu. Letité soužití s partnerem a intimní život by se měl prohlubovat, na místo toho libido začne skomírat.

Proč?

    

Napadá mě takový příklad. V 1.třídě jsme se naučili psát - písmenko po písmenku, spojit je ve slova, slova ve věty atd.  Někdo využije tuto znalost k podpisu, k vyplnění formuláře, k zápisu nějakých poznámek .... a jiný jím vyjadřuje mnohem víc, stane se mu komunikačním nástrojem - napíše článek, blog, knihu.... použije barvitosti slov, aby přiblížil všechny podrobnosti a vyjádřil slovy hluboký odkaz.

Ačkoli to zní divně, podobně je to se sexem - většina populace zůstává na úrovni 1. nebo 2. třídy. - Pořád to samé dokolečka... Sexuální akt se zúží na pár minut. Když jsme se poznávali, muž se ženy nesměle a opatrně a pomalu dotýkal, než došlo ke spojení. Žena na to reagovala velmi příznivě. A postupem času si myslíme, že sáhneme tam a sem, pohladíme, zakroutíme, přitlačíme, zrychlíme a ... třešinka na dortu na sebe nenechá dlouho čekat. Třešinka v podobě vyvrcholení s orgasmickými stahy v celém těle, především pak pohlaví.... jakási křeč, do které jsme stimulací své tělo dostali... . Jsou dovednosti, které se tréninkem zlepšují a my se jakýmsi úsilím staneme "mistry svého oboru". Ovšem v této oblasti je to trochu jinak. Opakováním téhož se stává větší a větší rutina a mechanickými postupy sice možná dosáhne vytouženého orgasmu, ovšem jen na tělesné úrovni. Uvnitř sebe cítíme jakousi narůstající nechuť a prázdnotu. A hluboko v nás se současně dějí neviditelné procesy. Především v naší psychice, v našich emocích i mentalitě. A ty procesy nám tvoří vnitřní odpor a nebo přinejmenším rezistenci a nebo rezignaci.

A výsledek?

Dříve nebo později partnerka přestane jevit zájem, začnou výmluvy, bolesti hlavy, únava a když ne a žena "nechce problém", vždy se muži oddá, ve smyslu aby partnerovi pomohla a měla "pokoj", přizpůsobí se mu a je na potíž zaděláno... s jejím zdravím.... tělo to roky snáší,  ale každé takové sebeneuposlechnutí se někam uloží - jako malá ranka, která se nestíhá zhojit a přiloží se další, až vzniká vřed, bolavá rána.....  nepravidelný cyklus, myomy, cysty... ... atd. atd., říká se tomu "ženské potíže"... A nebo se žena vzepře a začne sex s mužem odmítat úplně,  s vysvětlením, že jí to nebaví.

Muž nechápe proč, jelikož se tak snaží své partnerce vyhovět, cítí vnitřní selhání nebo se naštve a začne hledat a pátrat - to ten osvícenější. Možná začnou oba - hledají ve vnějších podnětech - koupí vzrušující pomůcky,  uvolní se alkoholem, povzbudí chemickými přípravky, rozvolní se sledováním porna, či nějakých ilustrací, přečtou knihu.... . Další typ muže začne hledat, ale ne pomoc pro svou ženu, pro jejich intimní vztah, ale jinou ženu pro své sex. uspokojení.
Vždy je pomyslná vina na obou stranách. Hlavně v komunikaci  a chuti s tím chtít něco udělat.

A proč?

Protože je umění hledat i po letech cestu k sobě, je krásné mít vedle sebe člověka, se kterým docházíme skrze intimní spojení k blaženým stavům a slastným pocitům. Je třeba si na rovinu vyříkat, co je pro nás přijatelné, co ne, v čem potřebujeme pochopit, co rozvinout atd.
Bohužel, ale neexistuje žádný daný postup, který by byl návodem, jak uspokojit ženu. Uznávám, s námi ženami je to podstatně složitější. Žena do milování zahrnuje vše, nejen momentální technický postup - miluje se s mužem, který má o ni zájem nejen teď, ale také během dne, hezkou sms-kou, krátkým telefonátem, koupí kytičky nebo jakýmkoli projevem, kdy žena cítí, že je pro něj důležitá, že na ni myslí a že si jí váží. Pokud toto není, žena se cítí smutná, že si na ni muž nevzpomněl. Potom se  nemůže otevřít sex. aktu, i když muž nechápe proč. Vždyť "teď jsem tady a projevuji ti lásku, tak co je s tebou..!?".  (Doporučuji knihu od Davida Deidy – CESTA PRAVÉHO MUŽE)

Jak z toho ven? Jak se opět těšit na milování se svým mužem, se svou ženou?

V první řadě to MUSÍ CHTÍT OBA najít, podstoupit, zregenerovat zajeté stereotypy. Oba musí mít zájem a jít vstříc změně, která přinese nový proud sexuální radosti do jejich vzájemného propojování.

Chci sdělit, že existuje možnost, jak mít opravdu celoživotní hluboký intimní vztah. Touží po něm stejně žena i muž. Je to vztah, jehož podklad tvoří LÁSKA, je zdrojem blaženosti, rozkoše, pocitu mládí. Sexuální akt, milování,  zahání bolest a stres, rozpouští úzkost, je lékem pro tělo, dodává mu energii, přináší klid, regeneruje buňky, uzdravuje a co víc, propojuje partnery na energetické úrovni a to se projevuje tak, že nastoluje opravdové jiskření mezi oběma, je to takový bonus za snahu, kterou jsme vyvinuli v touze udělat druhého šťastným.

Tuto krásu nám nabízí DOTEK, který se dá naučit. Je to několik zásad a principů, jež jsou nutné, aby se především tělo ženy otevřelo, protože to, co cítí muž na pohlaví, žena cítí na celém těle. Žena má erotogenní celé tělo a když muž ví, jak na ní, je vyhráno. A žena, když si hraje a laská mužův penis, hladí a pečuje tak o celé jeho tělo. A vše jde dál.... vše se prohlubuje a rozšiřuje.... , bude vás to bavit, je to objevování sebe a protějšku a můžete najít zcela nové radosti i po 20 letech soužití. To mi věřte!

Učím toto páry - dámy a pány - a mám velkou radost z jejich radosti.

"Lidská láska se liší od tupé zvířecí říje pouze dvěma božskými úkony: pohlazením a polibkem."
Pierre Louys

Nesouhlasím zcela s uvedeným citátem -  je tam mnohem víc, v sexu je ohromná neprobádaná potence síly, tvořivosti, laskavosti a nekonečné možnosti projevu LÁSKY jako takové. Jen vědět JAK a k tomu slouží UMĚNÍ DOTÝKAT SE SVÝCH TĚL NAVZÁJEM. A to vás ráda naučím - prostřednictvím své profese.

Vaše Olga

Doteky a polibky přinášejí naší psychice více než samotný sex

06.04.2014

Doteky působí velmi příznivě na naši psychiku, sebevědomí a způsobují pocit, že se cítíme a vypadáme krásně. Přestože jsou tak důležité a lidé po nich touží, z průzkumů vyplývá, že partneři pociťují jejich nedostatek. A ačkoli tvrdí, že jsou ve vztahu šťastní, tři z pěti lidí uvádějí, že touží po častějších dotecích i polibcích se svým partnerem.

Jsou případy, kdy se dotyková příjemnost a blízkost přemění na nezájem, či dokonce až averzi.

Proč?

Důvodů může být několik. Jedním z nich je, když na sebe partner přestane dbát. Například když má pocit, že už nemusí, protože už má své jisté. V takových případech se vůbec nejedná jen o muže. I ženy např. ztloustnou nebo přestanou dodržovat osobní hygienu či obě věci najednou.

Zdroj: Novinky.cz/Vztahy a sex

Osho – Učení o sexu

30.03.2014

Sex je dar boží, jejž bychom měli oslavovat. Kdekoli je krása, tam je i sex. Je to účast na velkém svátku, jímž je naše existence. Sex je naprosto přirozený. Není nutné jej skrývat za krásné slovo láska. Není nutné jej zastírat závojem romantiky. Sex by měl být čistým jevem: Dva lidé v intimním okamžiku náhle pocítí, že chtějí komunikovat na hlubší úrovni, toť vše. Nevyplývá z toho žádný závazek, žádná povinnost, žádná zodpovědnost. Sex by měl být hrou i modlitbou.

Zdroj: Sebeřízení.cz