Ceník

CENY od 500,- Kč dle výběru služby

Relaxační masáž

60 minut

1000 Kč*

Relaxační masáž

90 minut

1500 Kč*

Konzultace/poradenství
v citovém/intimním životě

60 minut

700 Kč*

1000 Kč (pro pár)*

Úvodní rozhovor o tantrické masáži

60 minut

500 Kč*

Ochutnávka tantrické masáže

60 minut

1500 Kč*

Umění doteku - rituální masáž

90 minut

2.500 Kč*

Magický dotek - celotělová senzitivní masáž

120 minut

3.000 Kč*

Konzultace / pohovory

60 minut

700 Kč*

Příplatek za víkendy a svátky

 Jedná se o jednorázový příplatek ke každé službě

500 Kč*

Škola doteku (jeden blok)

Ukončené certifikátem

5000 Kč*


*Uvedené ceny platí pro Ústí nad Labem.
Služby poskytuji i v jiných městech a tam se ceny mohou lišit.


TANTRICKÁ MASÁŽ v porcích

Nevíte, co se skrývá pod pojmem Tantrická masáž?

Slovy nelze plně popsat něco, co má každý trochu jinak. Z mé bohaté praxe vidím, že jde o velmi individuální vnitřní prožitek navazující na momentální náladu příchozího. Každý se ocitáme v nějaké životní situaci nebo fázi, která nese určité psychické naladění. Někdy se cítíme harmonicky a jindy v rozladu a to se promítá do naší energetické vibrace. Vzpomeňte si, jak se cítíte, když jste zrovna prošli hádkou. Citlivější jedinci vnímají uvnitř těla chvění ne zrovna příjemné. Naše psychika t.j. nervová soustava se rozvibrovala a chvíli trvá, než se opět vrátíme do normálu, do vibrace, ve které nám je dobře. Tantrická masáž je velmi citlivá metoda, se kterou lze dosáhnout stavu, ve kterém nám je velmi příjemně a ozdravně. Ovšem neexistuje žádný paušální vzorec, jak popsat tento proces. Je to svým způsobem dobrodružství a já vás jím budu provázet. Tato masáž je vedena jako láskyplný vcítěný dotek, kterému já říkám MAGICKÝ. :-).

Mnoho lidí stále váhá si dopřát T.M., protože slyšeli nebo četli ledacos. Ano, každý obor má své odborníky a outsidery. Pokud si nejste jisti, využijte nabídky tantrické konzultace a já vám vše vysvětlím a ujasním. Osobní kontakt více odhalí.

Nejste-li si jisti, jakou níže nabízenou variantu zvolit, dle uvedeného popisu, potom mi zavolejte na 777 121 534 a domluvíme se osobně na výběru právě pro vás. Určuje ho několik faktorů. Na které se vás zeptám :-).

1. porce TANTRICKÁ KONZULTACE

Dostanete čaj a informaci, oč se jedná. Vysvětlím vám celý proces a také něco navíc, co je podstatné a přitom rozdílné pro mužské tělo a pro ženské, budete moudřejší, jak přistupovat k protějšku a v podstatě i k sobě. Na základě těchto informací se rozhodnete, zda je právě tato metoda pro vás vhodná a splňuje vaše předpoklady.

60 min. / 500 Kč*

2. porce OCHUTNÁVKA T.M.

V ochutnávce zažijete částečně to, co jste se dozvěděli v tantrické konzultaci. Do ochutnávky vás vnese vstupní rituál, který je důmyslným úvodem a zpravidla se ocitnete v rozpoložení, které vás uvolní do dalších částí, jež budou následovat. Postupně vaše tělo i duši zaplaví pocit klidu a důvěry. Procítíte způsob mého doteku. Tato ochutnávka se odehrává převážně v lehu na břiše a je zakončena velmi jemnou masáží hlavy a obličeje.

60 min. / 1500 Kč*

3. porce UMĚNÍ DOTEKU - rituální masáž

Tato masáž je speciální ve své dynamice, tedy v energii, která se probudí v těle a zaplaví postupně celý váš organismus. Projeví se v momentální návaznosti na vaše vnitřní naladění a potřebu vašeho těla i psychiky.

Někdy jde o rozproudění vitality a zbystření smyslů, jindy přinese hluboký klid a vyživení vnitřních složek, které jsou zdrojem pro načerpání sil.

Tento proces je přizpůsoben požadavkům vaší momentální životní situace, vašeho přání či záměru a nebo společně nalezeného zadání.

90 min. / 2.500 Kč*

4. porce MAGICKÝ DOTEK - celotělová senzitivní masáž

Dle zvolené délky masáže je vždy obsah trochu jiný. Větší časový prostror umožňuje vstup do hlubších vnitřních rovin, zcela bez nadsázky si dovolím říct za hranice těla, ovšem směrem dovnitř. Konečně cesta vědomí dovnitř, ne ven. Jsme zvyklí stále hledat venku. A tady půjdeme tam, kde je naše pravá podstata.

Výsledkem je regenerace a propojení s dalšími vrstvami, které často máme latentní a neobjevené. Zvýší se tok vitální (sexuální) energie a mnohým z vás příjdou i další vjemy a poznání o svém těle i nitru.

Výsledkem je často mnoho "vedlejších efektů", jako např. radost ze sebe sama, ze života, rozproudění životní energie, znovuobjevení tvořivosti, zbystření smyslů, zklidnění mysli i nervové soustavy, celková pohoda a pocit zdraví a nejen pocit. Tento proces má blahodárný vliv na harmonizaci zdraví a při pravidelném intevalu

120 min. / 3.000 Kč*

Dále nabízím konzultace pro jednotlivce i páry se zaměřením na partnerské vztahy, intimní vztahy, nedorozumnění, nevěru, vztah sam/a k sobě. Pohovory o sexualitě zcela přirozeně a zdravě a o jejím využití jako zdroji životní síly!

Pokud se nacházíte v situaci, která je pro vás těžko uchopitelná, neorientujete se, pomohu vám najít řešení.

60 min. / 700 Kč*

© 2012 - 2020 Magický dotek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!