Dotek živlů (taoistická masáž)

dotek živlůCelý svět/příroda funguje pomocí živlů a jelikož jsme součástí i nás tyto živly ovlivňují. Pojďte zkusit netradiční zajímavou masáž s názvem DOTEK ŽIVLŮ. Speciálními tahy a zajímavými doteky vaše tělo nasytíme těmito základními esencemi, jež velmi ovlivňují naši psychickou i fyzickou rovinu. Tak tedy: Rozdmýcháme oheň vaší životní energie hřejivými tahy OHNĚ, jež nese kvalitu sucha a tepla. Nejen že oživuje lidskou vitalitu, ale také spaluje, ničí a stravuje - v případě masáže jak jinak, všechny usazeniny, co tělo nepotřebuje...

Tento živel je na vnitřní úrovni spojen s naší vůlí. Zaplavíme vás vodním dotekem. VODA je chlad a vlhko, vyrovnává horkost ohně. Voda ovlivňuje hloubku citů. Tento živel v podobě doteku v masáži odplaví citové rány a emoční zranění.

Provzdušníme vaší kůži typem doteku, jež nese kvalitu elementu vzduchu. VZDUCH obsahuje elektrické a magnetické fluidum, udržuje rovnováhu mezi ohněm a vodou. Vzduch nese kvalitu lehkosti - nebrat věci tak těžkopádně a jednostranně. Uzemníme vás zemitými hmaty. Hmaty živlu ZEMĚ, zacelují rány, (vnitřní zranění a jizvy na úrovni psychiky), uvolňují ztuhlá místa a tím nastolují znovuproudění energie, vracejí vědomí do těla a jeho signálům.

A nakonec naplníme vaše éterické tělo léčivou silou. ÉTER vám zharmonizuje jemnou neviditelnou substanci, neboli éterický obal těla, jež vyzařuje těsně nad pokožkou. Je to náš energetický obal, jež chrání tělo před různými vlivy energií a záření.

V masáži se plynule přechází z jednoho živlu na druhý. Pořadí určuje masér. Není podstatné, jen éterický dotek je vždy na konci, jelikož uzavírá celou škálu vjemů a zaceluje neharmonická místa a otvory na této jemněhmotné úrovni.

Zajímavá netradiční masáž trvající 1 hodinu, kdy se budete cítit zcela jinak, než po jakékoli jiné masáži.