Dotekem proti předčasné ejakulaci

Srdečně Vás zdravím Olgo,
bezprostředně po skončení tantrické masáže jsem nebyl schopný příliš to reflektovat hned na místě a tak bych to udělal rád teď, i když slovy se to nedá pořádně vyjádřit.
Účinek a prožitky ještě doznívaly v průběhu celého dne, prsty na rukou mi brněly až do večera :-). Po odchodu ze salónu jsem si to namířil do Riegrových sadů a s radostí vzpomínal jaké to bylo a současně to ještě prožíval. Stalo se toho tolik a vše mi začalo docházet až postupně.
Především jsem cítil hluboký vnitřní klid, harmonii a důvěru. Při zpáteční cestě autobusem jsem dokonce setřel několik slziček štěstí, jak na mě dolehlo to uvědomění, co se vlastně v mém „osamělém“ životě stalo.

Za nečekaně „hladký“ průběh intimní masáže vděčím z velké části právě Vám, protože to byl právě Váš záměr mě podpořit v potížích s předčasnou ejakulací a vaše z rukou vyslaná kvantová vlna, která jistě sehrála svou důležitou roli. Zrovna tak ta psycho-masáž, kterou jste zakomponovala do tantrické masáže mě dostala do naprostého klidu a vyrovnanosti, ve kterém jsem nikdy předtím tak hluboce nebyl. Já jsem byl samozřejmě pevně rozhodnutý „ejakulovat pouze vnitřně“ a snažil se pro to dělat maximum, byť trošku na úkor úplného prožitku z masáže. Vaše jednoduchá instrukce s postupem, jak vést  energii se ukázala být velmi užitečná a efektivní. Zrovna tak si cením toho, že jste se mě v průběhu masáže dotazovala, abyste získala zpětnou vazbu. I toto a spousta dalších drobností mi ohromně pomohly být takto „nad věcí“ a zvládnout to až do konce s takovým přehledem, kdy jsem měl pocit absolutní důvěry v sebe, že svou ejakulaci mám pod kontrolou, což pro mě bylo obrovsky pozitivní zjištění a děkuji za to Vám. Probudila jste „muže“ ve mně :-D

Mimochodem dnes jsem byl na józe a s nadšením používal tuto techniku rozvádění energie při závěrečné relaxaci a cítil jsem se blaženě a byl v naprostém klidu a věřil si. Je to úžasné jak  moc mi to pomohlo. Dokonce jsem měl dojem, že i ženy to ze mě vycítily, ten větší klid a sebedůvěru. :-)

Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů!
Michal