Magická žena

Ženo, Ty, Bohyně moudrá, Dárkyně života a Svůdnice sladká, přidej se k nám na kvetoucí setkání, s námi, dalšími ženami.

Probudíme hravě svou životní sílu. Ukáži vám způsoby, jak se spojit sama se sebou. Jak objevit lásku sama k sobě.

Na co se těšit?

Na výživné setkání v kruhu žen - sdílení - sezení- slzení - smání. :-)))))

Necháme znovu rozkvést svou ženskou krásu
Tělo nasytíme láskou a zbavíme blokujících nánosů
Uchopíme své dary něžnosti, tvořivosti, osobní síly
Probudíme sexuální energii
Prožijeme svou vnitřní sílu Uctíme své bytí

Pokud nemáme lásku a akceptaci sebe, náš život bude nevyvážený a bolestný.

Proto se budeme věnovat kontaktu s naší vnitřní energií, s naším zdrojem. Z něj vychází sebeúcta, sebenaplnění a víra ve vlastní hodnotu.Toto vše vyústí ve vnitřní klid, který se odrazí v našem životě. Pokud jsme napojené a čerpáme z vnitřního zdroje, jdeme cestou, která je pro nás vytýčena.

Nejde o věk, nejde o krásu tváře, nejde o proporce těla, jde o naše vyzařování. A vyzařování způsobuje napojení se na své zářící nitro. V něm je ukryta přitažlivá síla. Nejen pro muže, ale pro ŽIVOT sám, který k nám neustále promlouvá novými příležitostmi, překvapeními i zvraty. Akceptujeme-li plně všechny situace, výsledkem je posílení, rozhled a nakonec radost ze života jako takového. Ze všeho, co nese.

Naše plodnost není jen v mateřství, lze ji projevit každý den a to vyživuje naši ŽENSKOST.

Některé z nás cestou životem zapomněly být ve své enerii vnitřní ženy, stylizovaly jsme se do hospodyně /oběti pro rodinu/ nebo do mužské role /všechno zvládnu/. Výsledkem je jakási nespokojenost sama se sebou, nevyváženost, následně nemoci... . Muži jsou títmto nastavením nás žen často vrženi do vnitřního zmatku, co je vlastně jejich úlohou. V jejich životech i v partnerství.

Víkendem Vás provede Olga Vodrážková.

Více než 20 let se zabývám věcmi, které vedou k pochopení života v jiných kontextech, než je ten společensko-náboženský. Prošla jsem různými cestami osobního rozvoje a také mnohými životními změnami, ve kterých jsem i teď. Všechny mi daly kus do mozaiky mého života. Spolu s tantrou jsem objevila pohled na MUŽE a ŽENU a na potřeby jejich tělesnosti potažmo duše.

Díky doteku na těle, jež zde máme jako božský chrám - můžeme dosáhnout stavů, kdy se nám otevřou zcela nové krajiny prožívání vlastní sexuality a nabudeme vědomí o tom, kdo jsme a co lze pomocí rozšíření hranic vědomé sexuality vytvořit.

S láskou Olga :-)