Magický dotek

OlgaSrdečně vás zdravím, vážení a milí!

Jsem šťastná, že vás cesta prostřednictvím internetu zavedla na naše stránky, na kterých vás tímto vřele vítám.

Jmenuji se Olga Vodrážková a zastupuji společnost Magický dotek, kterou jsem založila v roce 2012. Vcítěnému doteku prostřednictvím masáže a jejich individuální výuce, tedy způsobu, jak se dotýkat ženy a muže se věnuji sedmým rokem.

Jsem narozena ve znamení Raka, což mě předurčuje k citlivosti, vřelosti, empatii a intuitivnímu vnímání.

Proč jsem vybrala název Magický dotek?

Slovo "magický" bylo neotřelé a přesně vystihující kvalitu, kterou dotek v našem podání nese. Někteří lidé označují můj dotek na těle jako pečující, vcítěný, mateřský, někdo už řekl i elektrický, elektrizující a dokonce jsem byla poctěna i slovem božský :-). Já děkuji, a vím, že to není žádný dar, ale dovednost, která se dá, jako každá jiná naučit. Chce to jen znát několik principů a kvalitu, kterou každý typ doteku tělu dává a můžete být časem odborníky a profesionály i vy.
A to se stalo mým cílem.

 

V čem vidím svou roli?

Není pro mne až tak důležité masáž lidem poskytnout, jako ji naučit. V tomto působení vidím svou roli. U mne žádné masové skupinové semináře. Jde o intimní záležitost a já chci tento kult ctít velmi osobitým přístupem v atmosféře našeho salonu, kde se budete cítit nerušeně, bezpečně a chráněni pocitem domovského přijetí.

Co je a není tantrická masáž?

Ani si nemyslím, že je to něco, co je opravdu masáží. Je to spíš projev lásky, náklonnosti bližnímu. Pokud někdo masíruje jen technicky, je to v celém procesu hodně znát. Já osobně takové masáže nevyhledávám. Není to jako vyrábět rohlíky, i když si myslím, že i tam je třeba přidat ingredienci citu, na kvalitě potraviny se to zcela jistě promítne. Vůbec na všem, ať už děláme cokoli. Za svou praxi jsem namasírovala stovky lidí, především mužů. A setkala jsem se nesčetnými požadavky, přáními, prosbami a projekcemi toho, čím bych mohla být. Nespočet korespondencí ohledně toho, co vlastně je a co už není tantrická masáž. Někdy přešla debata i v nátlak, kterému jsem musela čelit a neustále si hlídat roli člověka/ženy vykonávající pouze svou práci ve formě této netradiční služby a která má své pevné hranice a nejdou rozostřit ani slibovanými finančními odměnami!

Jde o intimitu, ovšem ne sdílenou s masírujícím ...

Není  jednoduchá role, být v pozici vykonávající tuto křehkou a přitom velmi energeticky silnou profesi, kde se snoubí hluboká intimita s hranicemi udávající profesní ráz.  Jde sice o intimitu, ovšem ne sdílenou s masírujícím... jde o vybuzení vlastních sil, které jsou ukryté v sexuální energii a se kterými se ve správně pojaté tantrické masáži pracuje. Pracuje se s rozváděním vlastní sexuální energie. Ochota rozvíjet své sexuální potence vyžaduje zralost příchozího. Odvahu a nebojácnost a chuť spolupracovat se svým tělem, nikoli podléhat iluzi, že masérka čeká na integraci ve společně sdílený proces.

V této masáži nastává moment, kdy je nutné překonat to, co tělo zná (mnohdy jako jedinou možnou cestu zažitou letitým opakováním) a přehodit vyhybku naprogramovaného sledu kroků, jež je muž i žena v tomto rozpoložení zvyklí následovat, do jiného způsobu využití tohoto momentu. Překvapení pak bude doznívat ještě dlouho po ukončení.

Využití sexuální síly

Vše známé je pohodlné, ale nové obzory chůzí po stejné cestě nikdy neuvidíme. Já vám nabízím cestu podívat se na možnosti využití sexuální síly jiným směrem. Předám vám nové poznatky a vy můžete vyměnit známé za neznámé. Možná je to zastřený strach, který mnohým nedovolí si dopřát jiný pohled na užití potence energie, která se skrývá v sexualním vzrušení. Průvodci jsou mnohdy touha a vášeň a to je v pořádku, ovšem ji nelze užít k masérce. Lze je kultivovat a využít pro sebe a nebo ponechat získaný náboj pro svou partnerku.

A to je můj cíl

Naučit vás, jak sexuální energii využít ve svůj vlastní prospěch a nebo pro partnerství. Potom se dostaví bezpodmínečná radost.
Ke všemu a všem...
K životu, jako takovému ...
K tomu, že být ve vztahu je krásné a plnohodnotné ...

Prostudujte si stránky Magický dotek

Podívejte se na mé stránky hlouběji, přečtěte je a shlédněte videa a novinky a pak se rozhodněte, jestli právě já jsem pro vás věrohodná. Ne s každým si všichni sedneme a aby byl účinek umocněn, je třeba mít podobné naladění. Potom učení se doteku bude hra a zábava a poponese vás výše i k poznání, tak velkou sílu v sobě má.

Učení se doteku na těle

Tělo je chrám duše a jde o to, skrze něj - jeho otevřením se v doteku, vstoupit do komnaty, kde naše podstata sídlí a nechat duši vyzářit svým klidem, který umí zaplavit pocitem bezpečí a zároveň kreativity. Tak mocná tato záležitost opravdu je. Vše mám odzkoušené a profiltrované skrze své vlastní tělo i duši. 

Bude mi ctí se vám věnovat. Napište mi nebo volejte na 777 121 534 a objednejte se

S láskou Olga ♥


Profesi se věnuji od r.2007, kdy jsem se přes základní rekvalifikační kurz (původně jsem vystudovala střední ekonomickou školu), dostala k certifikaci na tantrické masáže a později i lektorka pro výuku. 

profesionální výcvik tantra masáže kurz pro učitele - škola tantry spinal touch
     
rodinné kostelace a pohyby duše léčivá síla čaker usui reiki

 

medová masáž lifting obličeje rekondiční a sportovní masáže