Tantrická masáž (Magický dotek)

Tantrická masáž je perlou mezi masážemi. U nás prožijete tantra masáž takovou, jaká byla předána z originální tantra masáže školy Diamond Lotus v Berlíně, zakladatelem je Andro.

Tantrická masáž přenáší pozornost z vnějšího světa do vnitřního. Není mechanická, a proto vyžaduje plnou pozornost a cit pro daný okamžik ze strany masírujícího.

Tantra masáž má svůj koncept, ale může se pracovat i improvizačně v reakci na tělo a jeho stávající potřeby. Ve smyslu pozdržení se v místě, kam je třeba dodat energii, dosytit danou část dotekem a uvolnit od napětí.

Tantra masáž přináší bohatost smyslových vjemů sloužících k napojení se na své tělo. Při masáži se vytváří energie, že i prostor, kde se uskutečňuje, nese typickou atmosféru – jakési posvátnosti chvíle – uctívání lidství v jeho nejpřirozenější podobě.

Pod vedením profesionála se mnohdy odehrává příběh cesty k sobě – ke svému tělu, potažmo duši.

Tantrická masáž může a nemusí obsahovat intimní masáž (od 1,5 hod.) a anální masáž (od 2 hod.). Záleží na domluvě a dané chvíli. Tantrická masáž není o vášni a stimulaci. Je opravdu masáží na pohlaví (či anální oblasti) a obsahuje masážní hmaty, které zpravidla stupňují vibrace zvyšující se energii a následné rozprostření energetických vln do celého těla. U mužů je vložena speciální taoistická technika Velký tah, kterou vám zpravidla před masáží vysvětlíme. Účinek techniky Velký tah spočívá ve využití sexuální energie do celého těla – do všech rovin.

Tantra masáž může vybudit natolik příjemný stav, že přijímající začne mít potřebu nebo touhu potěšení vrátit oplácením doteku. Tuto skutečnost chápeme, ale nepodporujeme a pro účel vaší tantrické masáže není žádoucí. Trvá-li tato snaha ze strany klienta, může dojít k předčasnému ukončení masáže. Je to váš prožitek a naše práce je průvodcovství. Jsme prostředníky pro vaše oživení, spojení se sebou a svými pocity. Náš magický dotek je pro vaše potěšení.

Tantrickou masáž nabízíme v několika časových úsecích se specifickou náplní.

Tantra masáž přináší pokaždé jiný prožitek, či uvědomění. Pracuje se sexuální silou jedince, která je jakousi esencí pro zdravý život. Je to sexualita v nesexuálním kontextu. Nerozumíte těmto slovům? Nejde to slovy popsat, musí se prožít.

A co tantra masáž opravdu přinesla těm, jež jí okusili, najdete v ohlasech.

tantrické masáže