Masáže pro muže

„Jsme tím, co si myslíme. Ze svých myšlenek stavíme svůj svět.“
Buddha

Jaký je tvůj svět? Jaké jsou tvé myšlenky o sobě? Cítíš se dobře ve svém těle? Jsi rád, že jsi muž? Jak plně žiješ role syna, bratra, partnera, otce? …. Přemýšlej chvíli nad těmito otázkami …. A jestli některá role „hapruje“, zkoumej proč. Lze být v rovnováze v každé roli.

MUŽ! – Povědomí síly, houževnatosti, odvahy, statečnosti, rozhodnosti, vytrvalosti …. něhy, lásky…

A tělo muže? Automaticky odráží výše popsané vlastnosti a nastavení.

A jak to souvisí s masážemi?

Masáž je skvělý nástroj k uvědomění si svého těla, k uvolnění mysli. Může navodit hluboký zážitek, který se stane zlomem pro uvědomění cosi změnit. Být víc sám sebou, ve vlastní síle, najít rovnováhu a klid. Masáž v poměrně krátkém čase dokáže nastolit proces, kdy opět energie proudí jak má. A tělo na ni vděčně reaguje, jelikož je dynamickým energetickým polem.

Vyberte si masáž, která vám sedne časově finančně i popisem. Každá je super! Těšíme se na Vás, pánové!

UPOZORNĚNÍ

Při našich masážích pracujeme s energetickým potenciálem člověka. K tomu je třeba zvýšená citlivost, osobní přístup a plná pozornost. Je ověřeno praxí, že zde funguje tzv. ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI (viz kniha Tajemství, stejnojmenný film nebo DVD dokument Co my jen víme.).

Necháte-li se vést svým vnitřním impulzem a budete-li co nejméně zapojovat přemýšlení o tom, ke komu jít na masáž, díky fungujícímu zákonu přijdete k masérce (do jejího energetického pole), kterou vaše BYTÍ energeticky přitáhlo a vy právě JEJÍ ENERGII – její práci v tento moment nejvíce potřebujete.

Doporučujeme nerozvíjet složku „svého chtění“ a nechat zmíněný Univerzální zákon zapracovat.

Masérky u nás jsou všechny krásné ženy a tuto profesi berou jako své poslání.

masáže pro muže


 

Cesta pravého mužeCESTA PRAVÉHO MUŽE
David Deida

duchovní průvodce pro muže, aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů – kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízíme Vám praktickou příručku jak žít.

Cesta pravého muže by se měla být povinnou “školní” četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky – Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní “zrovnoprávněné” společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek!

 

Muž, který chtěl být šťastnýMUŽ, KTERÝ CHTĚL BÝT ŠŤASTNÝ
Laurent Gounelle

Jste na výletě na ostrově Bali a pár dní před odjezdem navštívíte jednoho starého léčitele. Ne že byste k tomu měli nějaký zvláštní důvod, nejste nemocní, jen se doslechnete o jeho velkém věhlasu a napadne vás, že byste se s ním mohli setkat. Starý léčitel vás prohlédne. Jeho diagnóza zní jasně. Těšíte se dobrému zdraví, avšak váš život není… šťastný. Ten moudrý stařec jako by vás znal lépe než vy sami. Neobvyklým náhledem na váš dosavadní život vás vtáhne do vůbec nejpoutavějšího dobrodružství, jaké si člověk může představit – dobrodružství objevování sebe sama. Zážitky, které vám zprostředkuje, radikálně změní váš život a stanou se klíčem k životu, o kterém jste vždy snili.

Tato knha nám ukazuje, jak se osvobodit od věcí, které nám brání v tom, abychom byli skutečně šťastní.

Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel a odborník na rozvoj osobnosti. Již čtrnáct let cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce.

„… Nikdy nikoho nenechej, aby ti říkal, co dokážeš nebo nedokážeš. Je na tobě, co si vybereš a jak budeš žít.“