Masáže

Magický dotek - masáže
Magický dotek - masáže

Není masáž jako masáž. Nabízí se jich nepřeberné množství a každá má svůj účinek. Sama miluji chodit na masáže.
Jak se říká, "největší oříšek je masírovat maséra" a že každý je tak trochu postižen svou profesí. Ne jinak je to u mne. :-)
Masáž v mém podání není mechanický soubor hmatů vedených k uvolnění svalových skupin. Já říkám, že je to spíš doteková lázeň nebo proces, který dál pokračuje několik hodin po ukončení. Cosi se otevře až když jde člověk do procesu s důvěrou a lehkostí, potom se zcela přirozeně uvolní, hlava ztratí kontrolu a tělo svou řečí zvědomí co je v daný moment potřeba.
Dát si čas být sám/sama se sebou a nespěchat zpět do rutiny běžného života, je žádoucí.
Můj přístup je v reakci na napojení na člověka. Věnuji se individuálně každému jednotlivci. Vždy před masáží nabídnu občerstvení a krátký úvodní rozhovor. Někdy je tato část delší, obvzlášť se ženami. Také záleží hodně na otevřenosti protistrany. Ze zavřené knihy se těžko čte. Uzavření potom znesnadňuje průběh, napojení a intenzitu prožitku z vlastního těla.

DRUHY MASÁŽÍ :

RELAXAČNÍ MASÁŽ - kdo z nás nepotřebuje čas od času spočinout a odevzdat své vyčerpané tělo do péče odborníka?

Kdo z nás nepotřebuje se nechat hýčkat? Potřebuje to každý. Nedávno mi paní po masáži řekla: "To je jako bych byla na welnes víkendu." A ano, tak se tělo a následně psychika (nebo obráceně?) začne cítit, když si dopřejeme čas klidu a spočinutí a stav, kdy o nás někdo pečuje. V relaxační masáži naberete znovu energii a sil do dalších dní. Není to jen chvilková záležitost. Protože mozek vše ukládá a často nám pomůže i to, když si jenom připomeneme zpětně, jak nám bylo při masáži nebo jiném příjemném prožitku a mozek opět vyplaví endorfíny. Jen se umět zastavit a dopřát si chvíli pro sebe a vstup do klidu pomocí pomalého dechu a zastavení kolotoče myšlenek.

Cena:
60 min. /  1000 Kč
90 min. / 1.500 Kč

TANTRICKÁ MASÁŽ - tato masáž má svá specifika pro muže i ženy, popíši ji pro každé pohlaví zvlášť.

Začínám občerstvením a rozhovorem, kde vše, co vás čeká vysvětlím, abych vám rozpustila všechny obavy a nejasnosti, to trvá 30 min. (pokud jdete poprvé, doporučuji vstupní tantrickou konzultaci 1h před masáží, obvzlášť u žen). Po osprchování následuje úvodní rituál, kdy dochází k vašemu prvotnímu uvolnění. Položíte se obličejem na lehátko a pokračuje rituál omývání horkými žínkami, dále hladivé předměty, následně masáž teplým kokosovým olejem. Po otočení na záda následuje specifická masáží hlavy, obličeje, dekoltu, prsou, bříška. Vše je v pomalosti, teple, vůních, příjemné hudbě nebo tichu. Jak si budete přát. Vše zmíněné můžete sami upravit, vykomunikovat se mnou, aby vám bylo co nejvíce blaženně, tudíž jste se mohli čím dál více oddat chvíli hluboké relaxace a vcítění do probouzející se energie vlastního těla.

ŽENA - obvlášť jemně a s respektem přistupuji k ženskému tělu. Žena potřebuje velmi vědomý přístup k tomu, aby se uvolnila a pustila všechny zábrany a obranné mechanismy, které by brzdily celkový proces. Za léta praxe mám vysledované, že se mi, díky Bohu, daří vytvořit atmosféru důvěry, kdy lze docílit úplného odevzdání se. Poté, vnitřní prožitek, kterým bych tuto masáž výstižněji nazvala, může přinést hlubší stavy a poznání. Mnohdy se toto děje již při masáži obličeje, kdy přichází překvapení, jaké pocity vjemy na obličeji máme. Masáž prsou je velmi prospěšná nejen pro prsa samotná a jejich zpevnění, ale i pro oživení energie, uvolnění lymfy, ale také pro samotné srdce. Co se týče oblasti, jedná se o 4. srdeční čakru, kde nám sídlí citlivost a citovost a ta se tímto harmonizuje a uvolňuje. Dotek na bříšku je pro nás ženy velmi příjemný a proniká až k útrobám. Dotykem na podbřišku se přes kůži energeticky dotýkáme ženských orgánů. Teplo a zase teplo nese mnohdy poprvé procítěný příval laskajících jemných pocitů a vzruchů, které zharmonizují i tuto oblast. Je otázkou zda dojde i k intimní masáži, nebo jen k masáži okolí pohlaví. Žena díky tomu může poznat to, co potřebuje její tělo, aby probudilo jemné pocity, které se jí doposud v interakci s mužem nepodařilo odhalit. Ženám doporučuji 3. kroky - úvodní tantrickou konzultaci, základní tantrickou masáž - UMĚNÍ DOTEKU (1,5 hod.) a až následně MAGICKÝ DOTEK (2 hod.)t.j. celková masáž.

MUŽ - i muži mají potřebu doteku jako takového a péče. Sytí je hlazení, baví je změna různých typů doteků a jistá překvapení během masáže, která vedou k jejich energetizaci. Pokud dojde muž do navýšení energie, účelem masáže je tuto energii integrovat do celého těla. Dochází tak k vitalizaci a uzdravování orgánů na buněčné úrovni. Je vysledováno, když muž umí nakládat se sexuální energií ve svůj prospěch, je zdravější a pomaleji stárne, vyhýbají se mu potíže s prostatou. Je radostnější a má jasnější vhledy do zacílení svého života. Zkrátka je více chlapem a to nám, ženám, imponuje.

Tantrická masáž, složená v důmyslné souhře, vás nasytí vnitřně i tělesně. Obohacuje naše smysly a často objevíme zajímavé vjemy. K nim napomáhají specifické hladící pomůcky a typy doteků, které přináší pocity klidu. Celý proces dokáže transformovat váš dosavadní přístup k tělu a jeho hlubinám. V odevzdání se, tělo nastolí stavy uvolnění a uvědomění si sebe sama v bytí skrze nastoupanou energii. Nejde o žádnou stimulaci, jen o probuzení vlastní vnitřní energie, která si svou cestu najde sama. Nikam proces nesměřuje, jen je a působí jako elixír, ve kterém lze pobýt prakticky donekonečna a užít si svou vlastní životní energii. Ta leží mnohdy latentně, v malém procentu živoucí, nepoznaná ve své síle celý život. S jejím probuzením lze očekávat zcela nové pochopení sebe i své životní cesty.

Dotek, se kterým primárně pracuji je skvělý nástroj k uvědomění si svého těla, uvolnění mysli a usazení se sám/sama v sobě. Mnoho lidí má takový vjem vůbec poprvé v životě. I já to tak měla.
Možná to zní trochu tajuplně, ale jak popsat slovy všechny stavy a vjemy? Každý dostane to, na co je zrovna v daný čas připraven a nic není paušální. Procházíme různými životními situacemi, fázemi, poznáním, zdravím a to vše má vliv na celkový průběh a výsledný stav. Pro mne je to spíše prožitek, než masáž. A to oboustranně. Jsem tam velmi s vámi a provázím vás s velkou pozorností a bdělostí celý čas. Čerpám z více než 12 let praxe. 

Cena:
 90 min. / 2.500 Kč
120 min. / 3.000 Kč

KONZULTACE/KOUČINK- chodí ke mně ženy i muži, když mají potíž v různých životních etapách. Ženy po porodu, ženy i muži po rozchodu, po nemoci, kdy najednou těla změní citlivost a vnímavost a máte nejistotu, co se děje.

  • cítíte, že intimní oblast vašeho života nějak slábne nebo dokonce zhasla úplně?
  • řešíte nepochopení od partnera/ky v milostném životě?
  • nerozumíte, co se odehrává ve vašem protějšku?
  • nastala proměna v sexualní oblasti a nevíte si rady?
  • jste smutní a prázdní, i když máte partnera a nebo proto, že ho nemáte?
  • něco vám chybí nebo nevyhovuje v sexuálním životě?
  • necítíte naplnění, cítíte se vyčerpaní?
  • nevíte, jak vlasntě "být ženou"?


Zvu vás na konzultaci, kde vám pomohu hledat řešení.

Cena:
60 min. / 700 Kč

Magický dotek
Magický dotek
© 2012 - 2020 Magický dotek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!