Ohlasy

Mám volnější období, navštěvuji lidi, kteří jsou nejlepší v tom kterém oboru. Při příchodu se mi líbil dům, čtvrť a krása prostředí, ve kterém Olinka pracuje. O tantrických masážích jsem neměl příliš představu, Olinka mi proto na začátku popsala, co to vlastně je a co bude probíhat, část po části. Bylo skvělé, že jsem se mohl osprchovat, umýt a naladit. Ztišení a určitá posvátná úcta před obřadem bylo něco, co jsem nečekal, ale bylo to nádherné. Olinka si byla zcela jistá každým úkonem, zároveň byla v dokonalé neutralitě, téměř v roli pozorovatele. Mohl jsem být tudíž nerušeně ve svých prožitcích. Co jak probíhá vám nebudu popisovat, přišli byste o překvapení. Olinka poskytuje zákazníkovi maximální pohodlí a pocit naprostého soukromí. Přijdu znovu, protože vidím, že takový obřad do života patří, přinejmenším do toho mého. Přijít jednou do roka a budu šťastný člověk. Je to celé hlavně o prožitku sebe, o spojení se svým tělem, o otevření se úplné rozkoši.

Pro me to byl krasny pecuji zazitek, presne to, co jsem potrebovala. Uz pri uvodnim ritualu jsem citila, ze jsem v bezpeci a ze o me budete pecovat laskyplne. Nadherne jste se na me nacitila a po masazi to i verbalizovala, mala holcicka potrebovala materskou peci. Je skvele, ze si ji mohla takhle doprat. I uvodni povidani bylo skvele, manzel rikal, ze by s vami mohl mluvit hodiny a hodiny. Manzel rika, ze je skoda, ze utece spousta casu prendavanim rucniku a ostatnich pomucek. A vlastne by bylo asi prijemnejsi, kdyby bylo mene druhu a spise dele. To jsem pocitovala take, ze misto nekolika pericek by mi stacil jeden druh a delsi dobu, bez tech pauz, kdy dotyk ustane. Rika, ze tak jako vy, se ho nikdo nedotykal. Moc si to uzil. Citil se v bezpeci a klidny a vyzivovany. Cely zazitek s moji i jeho masazi ho primel k tomu, ze je opravdu potreba zpomalit a uzit si kazdy dotek. Inspirovala jste nas, naucit se vice a potvrdila nam nase predtuchy, ze tudy muze vest cesta ke spokojenejsimu partnerstvi a vzajemnemu naslouchani. Moc dekujeme a prejeme vam, at se dari. S laskou a vdecnosti K&K

Byla jsem v nedeli u me teticky Olinky na tantricke masazi. Na masaz k Olince jsem sla, protoze jsem jiz delsi dobu citila, jak me telo potrebuje laskavy a lecivy dotek. Ma duse potrebovala pohlazeni a pomazleni. Potrebovala jsem se zastavit a vnimat klid, jen samu sebe. Slyset hlas sve duse...toho a mnoho vice se mi dostalo. Je nadherne jak muzete neco tak intimniho sdilet s druhym clovekem. Dostalo se mi ukonejseni celeho meho tela. Olinka je opravdu profesionalka a dokaze se na vas velice dobre nacitit. Takze kdyz uz na masaz prijdete, tak ona jiz ma pro vas prychystaneho neco specialniho. Bylo to opravdu moooc krasne. Dekuji.

Když jsem si vybíral kam zajdu na Tantrickou masáž, kterou jsem ještě neabsolvoval, prošel jsem pár nabídek, kde někdy nafocené a asi i silikonové krásky nabízí vedle tantrické masáže i erotické masáže....u těchto nabídek jsem tak nerozeznal rozdíl. A tantrická masáž a erotická masáž jsou přeci dvě naprosto rozdílné věci za jiným účelem. U stránek a přístupu Olgy jsem viděl jasný důkaz, že u Tantry jde zejména o spirituální význam a práci s duší a pocity člověka. Zážitek to byl úžasný, cítil jsem se v ten den velmi uvolněný a o dva dny poté krásné sny a výborný spánek. Olga je velmi profesionální, velký odborník a dle reakcí našeho těla ví, jak pokračovat s masáží. Zažil jsem dosud nepoznané pocity. Tělo "práskne" naše momentální duševní rozpoložení a Olga to pozná. Nelze než doporučit a at se Vám, Olgo, nadále daří.

Říkala jsem si, že "jsem přece rozumná a tak nepotřebuji sama sobě moc dávat, unesu, když mi něco chybí." Ale pak mi najednou došlo, že to je škoda a začala jsem se zajímat o to, co bych mohla udělat i pro sebe. Potom mne nějaká souhra okolností dovedla na stánky Magické masáže. A díky tomu jsem se mohla svěřit Olze do péče. Krásně pečující péče. Odcházela jsem se šťavnatým jablkem v ruce a moc příjemným pocitem. Říkala jsem si: "Jo, to byly prima 2 hodiny." Ale ukázalo se, že Olžina péče měla pro mne nečekaný přesah. Jako bych nějak zcitlivěla vůči sobě a svému tělu. Najednou i v běžném toku dne vnímám, co nebo kdo se mého těla dotýká. Všímám si toho, co jsem dřív vůbec neregistrovala. Jakoby nějakým způsobem ze mne sklouzl nějaký povlak, který mne otupil. Určitě přijdu zas. Děkuji, Olgo!

Reference na od muže, co chodí na výuku i masáž:

Západní sex mně nebaví, neuvědomoval jsem si to, ale teď už to vím. A to byl i jeden z důvodů proč nám to i neklapalo v posteli s mojí ženou. Sex jsem neprožíval vnitřně a sledoval jsem jen ji, aby si to užívala alespoň ona. To co jsi mi ukázala v září, jak lze prožívat uvolnění i bez ejakulace, tak mi otevřelo oči/duši/tělo a cítím se nabitě a hodlám si to udržet i dál. Jinými slovy, pokračuji v tantře dál (bez ejakulace). A co víc, tento pocit jsem zažil i ve spánku, kde tohle vědomě řídit nejde a většinou k ejakulaci dochází, když jsem se záhy probudil prožíval jsem stejný stav jako na masáži u Tebe.

Druhý důvod toho co se stalo byl, že jsem ji vlastně nikdy nemiloval i když jsem si to myslel, lásku ji dávám až teď. Když jsem byl na odbloku, tak mi vyšlo kromě jiného jako nejsilnější zážitky, narození Nikolky (resp. když na mně usnula jako malinké miminko a pak během osmi let nic) a pak až pocit svobody a energie, když jsem od Tebe odcházel z masáže. Moje žena v zážitku nebyla.

A třetí důvod byl, že jsem v ní viděl pořád tu 17 holku se kterou jsem se seznámil a přitom mezitím uběhlo 15 let a je již žena.

Teď se mám tak jak si zasloužím, žiju život co jsem si zvolil, a pokud je mi v něm špatně, můžu si za to sám. Jak ale říkám, je mi dobře a co bude neřeším protože žiju teď. S manželkou se teď vlastně poznáváme a současný stav je samozřejmě zvláštní, protože žijeme spolu, máme spolu děti a vlastně jsme dva cizí lidé, kteří se teprve teď poznávají. Po patnácti letech!

Od masáže mi pořád brní ruce a je to příjemné, zjistil jsem že spousta věcí na kterých pracuji a dotýkám se rukama, jde mnohem snáz a lépe. A i mé ženě jsou mé doteky příjemné a i při ranní masáži prsou se tváří příjemně (předelegovala to na mně).

Olgo, děkuji Tobě i modelce za výjimečný a kouzelný zážitek a těším se na další pokračování výuky.

Ahoj Olinko, Dne 20. prosince 2015 jsem byl u tebe na tantrické masáži. Říkala jsi, že účinek masáže bude trvat pár dní, možná týden. Mne se však energie, touto masáží obnovená, drží stále. A to je již 4. ledna 2016. Cítím se báječně, neunaveně. Ani počasí na mě nemá žádný vliv. Energie proudí celým tělem a všemi směry tak jak má. Myslel jsem si, že zážitek bude vidět tě při práci. Jenomže, sotva jsem ulehl na matraci a ucítil na sobě tvé sametové ruce a jemný dotyk, zavřel jsem oči a vnímal pouze dotyky. Nějakým způsobem se dostavilo (samo od sebe) vědomé dýchání a já vše prodýchal. Pak už jsem si jenom uvědomoval svoje tělo a byl jsem jenom se svým tělem. Proudily mnou vlny energie, bylo to vzrušující a kouzelné a nádherné. Vlastně poprvé jsem poznal celé své tělo. Uvědomil jsem si, jak je krásné a jak je mi v něm hezky. Že je třeba o ně lépe pečovat! Moc ti děkuji za skvělý prožitek, za procítění. Po návratu domů mě viděla dcera a řekla mi, že zářím. To samé jsem dnes uslyšel i v zaměstnání. Ta energie ve mně opravdu je a drží se. Asi jsem i omládl, to jsem taky slyšel dnes v práci. Je mi dobře na těle i na duši. Děkuji ti moc a všem doporučuji alespoň jednou na tantrickou masáž zajít. Přeji ti hodně spokojených klientů, Zdeněk

Moc hezky se mi s Vámi pracovalo. Jste dopravdy skvělý mentor. Měl jem velké štěstí, že jsem mohl takového odborníka jako jste Vy vidět naživo přímo při práci. Myslím že vjemy z té masáže mohu aplikovat přímo v životě. Mám úplně jiný pohled na ženu jako bytost. A to jsem úplně na začátku.

Těším se na další lekce. Je to velice hezké poslání obohacovat lidské životy. Vím že, je tam i druhá strana mince někdy to musí být i velice těžké. Nevím co dodat. Snad jen ať se Vám splní všechna přání a dojdete k naplnění minimálně v té intenzitě kterou na nás přenášíte.
Mirek

Reference od paní Ivety

... chtela bych vam podekovat za to co jsem u vas prozila.Bylo to hodne hluboky z vasich doteku na mem tele jsem citila soucit k sobe bylo to nezny a vim ze se mi uvolnovaly bloky ...

Dotekem proti předčasné ejakulaci

Srdečně Vás zdravím Olgo, bezprostředně po skončení tantrické masáže jsem nebyl schopný příliš to reflektovat hned na místě a tak bych to udělal rád teď, i když slovy se to nedá pořádně vyjádřit.

Seskok padákem není pro každého a pro mě už vůbec ne…ovšem tantrická masáž, kdy vás hebké ruce prohladí až do úplného prvopočátku uvědomění si sebe sama…,to je to pravé pro každého.
Vždyť i ty naše nejněžnější vzpomínky jsou ty, kdy nás maminka před spaním hladila. A protože jsem žena činu , ulehla jsem na lehátko, zavřela oči a vnímala pouze doteky.
Kdo má představu sexuality při masáži, a příčí se mu, můžu vás uklidnit, tento pocit jsem neměla.

Byl to opravdu prožitek duchovní, i když se vás masérka dotkne na intimním místě.

Nejste vzrušeni jako při styku, prostě je vám blaze v hlavě a přejete si, aby to nikdy neskončilo. Z masáže jsem vyšla po svých a najednou mi narostla křídla. Z Vinohrad jsem prosvištěla na Václavák, zakoupila ledovou kávu a už jsem se vznášela Opletalkou k nádraží.
Usmívala jsem se, popíjela kávu, každý se na mě smál a já zářila a horkými ulicemi se proplétala k vlaku.
Když se vlak pohnul, ostatní cestující se na mě usmívali a já se cítila šťastně a volně. Doma jsem zjistila, že mám celou bradu od čokolády- z kávy.
Ale stejně si myslím, že ti lidé poznali, jak je mi krásně.
Dana

Spoznajte prostredníctvom masáže v salóne Magický dotyk sami seba úplne ináč. Ak chcete spoznať silu svojich energií, uchopiť hlbšie svoju sexualitu, tak sa vydajte na nikdy nekončiacu cestu sebapoznania cez poznanie cesty magického dotyku na vlastnom tele. Je to zážitok, ktorý sa dá opakovať a vždy vám prinesie niečo nové. Odporúčam tieto masáže absolvovať spolu so svojim partnerom, lebo vám do vzťahu prinesú neopísateľnú cestu poznania jeden druhého.
Andy Winson

Pánové mi jistě dají za pravdu, že o sex jde nám mužům až na prvním místě. Přitom sex, který se nabízí za peníze, bývá obvykle tou nejtrapnější náhražkou skutečné vášně. Řešení jsem nalezl v tantrické masáži. Tato důmyslná prastará technika, propojená s východní filozofií, umí přinést skutečný prožitek a skutečnou slast, přestože je to rovněž placená služba. Ale pozor: i mezi masérkami praktikujícími tantrickou masáž jsou velké rozdíly. Vyzkoušel jsem jich dost a stále častěji se vracel k Olze. Teď už několik let chodím jen k ní. Proč riskovat zklamání, když u ní mám jistotu? Hodiny v její péči jsou branou do energetického ráje. Chodím k ní beze stresu, beze strachu, bez výčitek svědomí. Těším se k ní. Doporučuji z celého srdce. Martin

Olinko,
víš, nejsem člověk, který by byl jako všichni, kteří, když je něco in, tak se připojí ke stádu a píše superlativy na cokoliv. Nicméně, když jsme se dohodli, že Tě navštívím v salónu na masáži, tak jsem doopravdy nevěděl, co mě čeká.

Byl jsem trochu nervózní a u zvonků jsem si myslel, že všichni vědí, že jdu k tobě. Hlavně ti z banky, kteří tam chodí kouřit. Pak jsem uviděl Tebe a prostředí Tvého salónu. Dýchla tam na mě taková atmosféra zvláštního tajemna. Již při povídání jsem si říkal, že jsem udělal dobře a byl jsem zvědavý, co mě fakt čeká. No, již od začátku jsem nevěřil...

Tvé doteky a hudba ve mě probudila postupně něco, co jsem před tím nikdy nezažil. Hodně to bylo ovlivněno také tím, že v celém svém životě jsem spíše dával než dostával, že dávám a málo dostávám. Je pravdou, že jsem se nad tím nikdy nezamýšlel, jestli je to špatně nebo dobře. Ale je mně jasné, že jsem se o něco ochuzoval a ochuzuji.

Proto se pokusím si dopřát a budu si šetřit, abych rituál mohl zažít znovu a znovu. Díky moc a buď pořád tak skvělá, a to nejen v masážích. JL

Naší akce pro seniory dnes využil úžasný vitální mužík. Opravdu byl to drobný děda, ale tělo měl o 30 let mladší! Reagoval absolutně otevřeně. Celou masáž prokládal úsměvem a pokukováním po mně ...

Tantrická masáž pro mne byla ještě donedávna něčím záhadným, neuchopitelným, ale zároveň vyzývavým. Nyní jsem rád, že jsem si dodal odvahy a vyzkoušel si ji osobně! Byl to pro mne nový, až neskutečný zážitek. Uváděl mne do stavu blaha a dosud nepoznané slasti. Přívaly energie rozváděné do celého, dokonale uvolněného těla jej v pravém slova smyslu revitalizovaly. Navodily stav vnitřního klidu a uvolnění, který přetrvával ještě dlouho po skončení masáže.
Všem ji proto vřele doporučuji. Zdeněk M. Ostrava

"Nemám slov, nic takového jsem nezažil a nechci na to ani slova hledat a uklonil se mi... ve dveřích mi políbil hřbet ruky (to miluju) a oba jsme se v jakémsi stavu vzájemného dojetí rozloučili.... .... uau... ♥" - senior - 71 let

"Tantrická masáž byl doposud můj nejhezčí sexuální zážitek ..." - Američan turista - 23 let

"Poté, co jsem prožil tantra masáž na vlastním těle a její působení, jsem se rozhodl svého syna na ni poslat také. Koupil jsem mu k narozeninám voucher"

Nádherné prostředí, něžná péče, inu voňavé opojení :-) Moc děkuji ... Simona

 Simply, it was my best weekend in Prague, friday, I had a massage with the magic hands of Olinka, right after I felt like I was a new man, without the tiring of working week.

I felt fresh the whole Friday night and I slept well.
I did a lot of activities over the weekend with no problems. In fact, that massage, does not only helped me to relax, to evacuate the stress, but also gave me energy for a very dynamic over the weekend, to well restart a new work week.
During the massage, i had new sensations, specially with
the hot oil, it was like to regenerate constantly relaxation, and sooth continuously the muscles fatigue, i just want to recommence.
Las Max - reference z Facebookové stránky Magický dotek

 Ano! Jsem spíše skeptik, ale tady jsem něco hodnotného prožil. Honza

 Člověk občas musí nálezti oázu, aby našel sám sebe… Tohle je jednaz těch oáz.. D.

 Super, nádhera, božské – pátá dimenze!

 Po  překrásným prožitku kdy se Vás někdo dotýka tak, že se cítíte krásná a  uvolněná. Naprosto oddaná dotekům masérky. Kdy se Vás nejdříve jemně dotýká horkými dlaněmi po celém těle.V jednu chvíli se dotek změní.

Nebyla jsem schopná popsat čím se mě to masérka dotýká. PEŘÍČKY. Mokré horké ručníky, vůně , teplo, neustále doteky.
Mohlo by se zdát, že tu bude vše. Opak je pravdou. To co následovala byl překrásný prožitek. Po dohodě s masérkou jsme pokračovaly k intimní masáži.
Stav do jakého Vás masérka přivede se velmi těžko popisuje. 
Její doteky jsou tak přirozené a jemné, že se cítíte jako v ráji.
Chvějete se. Cítíte horkost a samozřejmě i vzrušení. 
Sama za sebe musím říct. Při tantrické masáží veškeré myšlenky necháte odplout  velmi daleko.
Nechala jsem se jen unášet doteky , vůni a teplem. 
Po 2hodinové slasti přišlo něco tak zvláštního. Kdyby mi to někdo vyprávěl a já bych si TANTRICKOU MASÁŽ sama neprožila nikdy bych nevěřila. 
Moje tělo se na konci masáže stalo naprosto neovladatelné.Nebylo možné se dlouhou dobu 
postavit na vlastní nohy .....něco jako pocit, že je ani nemáte. Nával emocí...... pláč nezastavitelný pláč. Ne však ten pláč z bolesti z utrpení, ale pláč z krásného prožitku z uvolnění se a uvědomění si krásná.
Děkuji NIKOLKO !

 Děkujeme za Olinku!

 Very relaxing, nice lampsuade, and especially nice were the dressing gowns. Wonderful massage, will be recommending to our friends + colleagues. Jeff/Doug

 Bol to krásny zážitok, ktorý sa ťažko dá opísať slovami! Ďakujeme veľmi pekne za super atmosféru, oboja sme si čas spolu veľmi užili a určite Vás odporučíme známym. Lucia

 It was like in nature place when this type of idea was developt. So it was experience.. Thank you very much. Next time here will to come again.

 Skvělé stejně jako minule. Jiří

 Před měsícem jsem díky sl. Floriánové, měla tu možnost pocítit na vlastní kůži co je to tantrická masáž. Nepatřím spíše mezi lidi co by takové masáže vyhledávali. Proto  z mé strany byla  neznalost. Něco mě však přitahovalo. 

 Thank you Olga for such a beautiful experience strong emotion! Roy Micka

 Dnes potřetí, překrásné ... , něžné ... , otevřelo ... Děkuji velmi! Martin

 Velice, velice něžné a soucítící. Ivo

 Masáž u Nikolky byla pro mě zcela něčím jedinečným a nezapomenutelným. Je to prostředek jak najít sám sebe. Její ruce jsou tak nesmírně hladivé a konejšivé, že v její péči se můžete jen nechat unášet hebkými doteky. Teprve při tantře člověk pochopí co je to pravá intimita a sdílení a že to nemá nic společného se sexem či erotikou. Doufám, že se mi toto tantrické objetí podaří u Nikolky absolvovat minimálně ještě jednou a budu se moci nechat unášet její něhou, energií a empatií...Děkuji Niki.

 Něho, Tvé jméno je Olga. V.

 Amazing massage, good experience!

 Olga byla fantastická. Honza

 Chci napsat velkou chválu za zážitek, ale ještě teď se mi chvěje ruka. Fantazie!!!

 Děkujeme za intenzivní krásný zážitek. Krásné, relaxační, uvolňující.

 Very relaxing, wonderful and calming. Many thanks, D.

 Krásný prožitek a uvolnění u této bytosti, až nesmírného prožtiku ... Díky, díky, díky ...

 Masáž u Nikči byl nádherný zážitek. Po fyzicke i duchovní stránce. Nádherně jsem si odpočinula, uvolnila a vypojila hlavu a nechala se unášet doteky a vůněmi daleko do svého nitra. Z Nikči sálá klid, vyrovnanost a odevzdánií se svému poslání. Byla to má první zkušenost s tantrou a tak intimní masáž, která je opravdu velice intimní a přitom ne sexualní pro mne byla velice zajímavou a podnětnou novinkou.

Byla jsem mile překvapena, jak bez ostychu a se sebedůvěrou a něhou Nikča tuto část provedla. Kdybych bydlela blíž, určitě bych velmi ráda prišla znova. Moc Nikče děkuji za enregii a lásku vloženou do této masáže a držím ji palce, ať jsou všechny klientky a klienti tak rozmazleni a spokojeni jako ja.

 Thank you, one of the most beautiful, gentle massages I´ve ever had. Thank you for your good energy. Karin (Canada)

 Super, bomba, extáze! P. (čtyřruč)

 Děkujeme za úžasné zážitky v párové masáži. M+M

 Es war wunderschön.

 Nemám slov, úžasný, zase mě to na chvíli vrátilo do zemím, kde to mám nejradši a kde se cítím doma. Připadala jsem si zase jako malá holka. Díky moc! Veronika

 Neumím popsat slovy vůbec nic v tuto chvíli. Ivo

 Olinka je úžasná masérka!

 It was perfect and Magicky dotek is the best!

 Olga: makes feel like the only man in the world. Lovely and spiritual experience.

 Thanks a lot! I loved it.. It´s the best massage of my life!!

 Hello, my name is Ettore and i want to express my particular and real appreciation for the massage i got last tuesday(25-10-11 at 7.00 p.m. maybe you remember me) in your center. I received the magic and intensive touch by the hands of Olinka, a very special person , that bring me a real pleasent in all my body and mind over the awakening of sexual energy. I would like to repeat this experience again because made me really in a good way and i think i will be in Prague next month. My best regards and thanks to Olinka. Ettore (from Rome)

 Olinka je slunicko, cas a prostor prestaly existovat s jejimi doteky a ma duse se dotykala hvezd. Dekuji Dan.

 Po masazi jsem se citil jako vzduch ... Uleva! Diky moc!

 Andel (Oli) me vzal do nebe♥ Po navratu zustal kousek ve mne, uz po nekolikate a pokazde vetsi kus. F.