Tantrická masáž a její obsah. 1,5 či 2 nebo 3 hodiny ?

Samozřejmě výběr délky času je jenom na vašem rozhodnutí. Záleží na čase i na penězích. Ale často dostávám dotaz, jaký čas je nejlepší. Při 1,5 hodinové masáži je vše trošku kratší a to včetně intimní masáže a při výběru 2 hodinové masáže dochází k plnohodnotnému uvolňování těla jemnými doteky a v ceně je vnitřní masáž prostaty, ke které dojde jen tehdy, bude-li tělo přijímajícího připraveno. 

Obecně doteky v tantrické masáži se dají přirovnat spíše k hlazení, konejšení, laskání a jen několik prvků či částí je spíše připomínající masáž jako takovou. Jde tam více o vytvoření atmosféry klidu a pohody a pocitu "jsem tu s tebou a plně ti věnuji svou pozornost."

Na začátku je úvodní rituál ve stoje, potom následuje rituál omývání horkými žínkami, různé hladivé předměty vám přejedou po celé ploše zadní části těla, aby tělo mělo možnost zacítit jemné doteky v rozličných podobách a víc a víc se uvolňovalo.

 Postupuje se masáží teplým vonným olejem a poté se masírovaný otočí na záda, je zakryt velkým šátkem, je čas se věnovat velmi precizně k uvolnění hlavy - vlasaté části a masáži obličeje. 90%  mužů tuto část miluje a 99% žen. A mnoho mužů je překvapeno, jak slastný je dotek na obličeji. V 3 hodinové masáži je v této fázi začleněn Rituál smyslů (libé vůně, jemné zvuky, ovoce na chuť). 

Nastává čas k natření celé přední části těla olejem a pomalu se přibližujeme k intimní části.

U mužů má jinou nosnou kvalitu než u žen. U muže dotek na penisu přichází záhy a z něj se energie přenáší za spolupráce s dýcháním a protahováním masírovaného do těla a u žen se dotýkáme hrudi, rukou, bříška nohou a teprve velmi obezřetně přistupujeme k pohlaví - velmi neinvazivně s respektem k reakci těla, kdy už ano a nebo ještě ne. U ženy ne vždy dojde k intimní masáži. Zpravidla k vnější ano, ale tělo (psychika ženy) nemusí dovolit k tomuto vstupu. Jsem v plné obezřetnosti a nikdy neděláme nic, co by mohlo být nepříjemné. U ženy má intimní masáž více léčivý charakter u muže více potěšující. 

Tato masáž je velmi individuální záležitost a erudovaný masér umí naskočit na vlnu energie s přijímajícím a následovat směr, kudy dotekem po těle proplouvat a kdy ho ponechat v klidu, bez nutnosti energii čeřit.