Tantrické masáže

Celostní smyslná masáž (tantrická)

Tato masáž není jen masáží těla. Vnímám to tak, že to vlastně ani není v podstatě moc masáž. Je to ten nejlaskavější způsob doteku, jaký jsem zatím poznala. Natolik mě otevřel srdce a vnímání těla, že jsem si řekla: "to prostě musím předávat i já dalším".

Je to jeden z nejzajímavějších prožitků, který nás vede dovnitř, do sebe a zažijeme ho skrze sebe. Není to nic vnějšího, kde sytíme oči, uši nebo chuť (i když může obsahovat i laskání těchto smyslů). Ty pocity nese dotek do těla a tělo je vynáší na povrch. Je to zajímavý proces. Jeho prohloubením nebo odnoží je milování - sexuální akt. Tento proces pracuje s křehkými citlivými částmi v člověku, které mnohdy dříve nebyly vůbec objevené a probuzené.

U mne nepříjdete a neřeknu "dobrý den, položte se" a začnu masírovat .... dám si s vámi čaj před tím, než se položíte a chvíli si popovídáme. Osobně vám vysvětlím, oč jde v reakci na to, s čím přicházíte vy. Odpovím na vše, z čeho máte obavy, zkreslené představy nebo nejasnosti. S každým je to trochu jiné, protože každý přichází s něčím jiným.

Jsem tu pro vás a nikdo z mé masáže neodejde stejný, jak přišel. Co si tělo pustí, uvolní, ukáže, přenastaví. Něco dalšího dojde hlavince. Nositelem je laskavý a vědomý dotek, který, byť si to neuvědomujeme, chybí velké části lidí. Utíkají pak nadměrně za sportem, do práce, do jídla, do sexu.... tělo je lačné a hledá..., mnohdy, ale jinde nebo něco jiného. Tento dotek, který má svá specifika. A vynese na povrch mnohem více a také vám dodá, co vám chybí. DOTEK patří k primárním potřebám člověka.

Miluji tuto práci s lidským tělem, které je i není hmotou... vypadá tak, ale jsou to jen zhutnělé částice, takže si dovolím tvrdit, že miluji práci s energií tohoto těla, která začne ožívat, vibrovat a roztančí se do všech úrovní bytosti. ENJOY ! :-)

Tantrické masáže
Tantrické masáže
© 2012 - 2020 Magický dotek. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!