Výuka celotělové smyslné masáže (tantra masáže) - individuální

Individuální výuka - je koncipována tak, abyste nemuseli ztrácet čas na několikadenních kurzech v přítomnosti mnoha dalších účastníků.  Dostanete povědomí a praktický nástroj, oč OPRAVDU běží,  co se skrývá za „tajemnosti“ v doteku, prakticky si osvojíte celotělovou masáž - tantra masáž a uvidíte kladný vliv na obě pohlaví. Obohatí váš život o nové poznání, jak blahodárně působí tzv. vcítěný dotek, který nese magickou sílu do všech rovin našeho bytí (tělesné, psychické, energetické).

 Chcete přijít sólo, v páru, partnerské nebo jiné dvojici?

Překvapte svůj protějšek a naučte se, jak druhému pomoci k uvolnění, k radosti, zkrátka k lepší náladě, náhledu na sebe a na odlišné potřeby opačného pohlaví.  Dopřejte druhému spočinutí pod proudem energie z vašeho vědomého doteku, jež rozpustí nahromaděné emoce, pocit napětí, přemítání myšlenek a vrátí opět rovnováhu a klid. Příjde vám to nemožné? Přijďte sami vyzkoušet celotělovou smyslnou masáž a pak se rozhodnete, zda sami chcete být nositelem tohoto slastného transformačního prožitku pro své okolí či partnera/ku.

1. - setkání - nejdříve si ukážeme tzv. UMĚNÍ DOTEKU na celém těle – použijeme pomůcky a různé typy doteků ke zcitlivění a zenergetizujeme všechny tělesné části (kromě pohlaví). Dostanete jednoduchý nástroj, jak se účinně zbavit mentálního kolotoče v hlavě. Mužské i ženské tělo má své specifické potřeby pro to, aby nastalo uvolnění a oddání se do sexuální slasti.

2. - setkání - zopakujeme naučené –t.j. UMĚNÍ DOTEKU a přidáme tzv. MAGICKÝ DOTEK - intimní masáž (muže nebo ženy)- celkově oživí vaše tělo i psychiku a navodí stav vitality a vnitřní pohody. Dozvíte se, jak rozvádět nabudovanou vysokou energii z pohlaví do celého těla a pocítíte na vlastní kůži, jak blahodárně vám bude. Součástí této lekce je ukázka velmi citlivé anální  masáže – u mužů prostaty, u žen rozety.

3. - setkání – RITUÁL SMYSLŮ A OMLAZENÍ OBLIČEJE - zaměříme se na vaši hlavu!!! Odlehčíme ji, uvolníme pokožku celé hlavy, včetně vlasů (inspirované indickou masáží hlavy – klid z doteku vstoupí až do šedé kůry mozkové), zakomponujeme prvky z psychomasáže (Zklidnění mysli), poté se naučíte rituál smyslů - oživíme chuťové pohárky, zjitříme sluch, polaskáme čich, na řadě je omlazující masáže obličeje a přistoupíme k vnitřní masáži obličejových dutin – očí, uší, nosu a pusy – budete překvapeni netušenými stavy, jež tato místa podnítí a jak intimní jsou. Mimoto mají léčivý efekt!

4. - setkání - VĚDOMÉ MILOVÁNÍ. Teoretická nauka pro tantrické milování - jemné, plné pozornosti a lásky. Nový přístup propojení v milostném aktu vám přinese vítanou změnu do sexuálního života, otevře zcela nový rozměr sexuálního prožitku, prohloubí lásku k partnerovi/ce, zvýší životní energii, ozdraví fyzické tělo i psychiku a propojí vás na hluboké energetické úrovni. Naučíte se kontrolovat a ovládat svou sexuální energii a užívat ji ve svůj a partnerův prospěch. Pochopíte tím vyšší stupeň sexuality. Váš vztah znovu rozkvete a pocítíte hlubokou touhu a lásku ke svému protějšku, tak mocný nástroj je tento vědomý akt!

CERTIFIKÁT můžete získat po absolvování celého konceptu.

V ceně je občerstvení, pomůcky k masáži, komfortní prostředí, profesionální vedení step by step ☺.

Počet  návštěv určujete vy svou potřebou proniknout do hloubky tajů celostní smyslné masáže, případně tantrického milování.

Cena za jeden výukový blok (časově nejméně 3 hod.) 5.000 Kč/osoba, při zajištění modela/ky z naší strany se cena navyšuje o 1.000 Kč.
Pokud přijdete v páru (partneři), cena zvýhodněna na 7.500 Kč/2 osoby. S partnery pracuji jinak, než s modelem na masáž, je to zcela jiný případ a můj přístup tedy zohledňuje váš aktuální stav vztahu. Ten se potom promítá terapeuticky do celého procesu výuky a napravuje a léčí případné bloky a prohlubuje lásku mezi vámi.

PŘIHLÁŠKY NA: magickemasaze@seznam.cz nebo na Facebooku - zprávou nebo na 777 121 534 nebo

objednejte se

Místo máte rezervované po zaplacení nevratné zálohy 1.000 Kč na č.ú. 670100-2209828043/6210 mBank.
V.S. prosím uveďte vaše rodné číslo a napište celé jméno.

Kurz povede Olga Vodrážková